Strona główna Restauracja 18/07/2024

Restauracja

Restauracja NIAGARA to reprezentacyjny, pełen uroku i elegancji lokal w miejscowości Szówsko. Wystrój oraz styl tego miejsca to najnowsze trendy w architekturze wnętrz. Może ona pomieścic do 120 osób, a dodatkową atrakcją jest znajdująca się w tym samym budynku nowoczesna kręgielnia. Jest to miejsce godne polecenia szczególnie dla osób szukających wyrafinowanych smaków kuchni całego świata oraz mile spędzonego czasu.

Proponujemy Państwu zorganizowanie w naszej restauracji różnych imprez rodzinnych. Szczególnie zachęcamy na spędzenie tu niezapomnianych chwil podczas wesel, chrzcin, komuni, imienin czy też kameralnych bankietów. Kolejne rocznice ślubu są również idealną okazja do spotkania z najblizszymi. Ten imponujacy swym wyglądem lokal to znakomite miejsce do spędzenia pełnych zabawy chwil na modnych i popularnych dancingach oraz dyskotekach.

Zapraszamy do korzystania z usług restauracji NIAGARA

Bogate menu

Naszym gościom polecamy bogate menu zawierające różnorodne potrawy z kuchni całego świata. Znajdą tu Państwo zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej obfitującej w potrawy mięsne przyrządzane na wiele sposobów, jak i egzotyczne dania o niezapomnianym smaku.

ZOBACZ MENU

Oferta imprez

Niagara to doskonałe miejsce na organizacje wszelkiego rodzaju imprez, wesel, spotkań czy urodzin. Lokal jest wyposażony w dwie sale, dużą podłogę taneczną oraz miejsce dla zespołu, który wzbogaci spędzony przez Państwa czas o muzykę na żywo.

ZOBACZ OFERTĘ